Çankaya Kuyumculuk Gaziler Şubesi | Çankaya Gold Group

Çankaya Kuyumculuk Gaziler Şubesi

Çankaya Kuyumculuk Gaziler Şubesi

Alaybey Mahallesi Gaziler Caddesi Olgaç Apt. 43/C


 0507 831 8080


Çankaya Gold Kuyumculuk 2004 yılından beri aynı adresinde ve 2022 yılında hizmetinize açmış olduğumuz Gaziler Caddesi Şubemizle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Uygun fiyat, düşük kar ve %100 müşteri memnuniyeti felsefesi ile yoluna devam etmektedir. Bu felsefenin çatısı altında ürünlerimizin teşhirinden satışına her aşamasında şeffaflık olmazsa olmazımızdır. Sahip olduğumuz bilgilerimizi paylaşır ve daima şeffaf olmaya çalışırız. Şeffaflık sayesinde, ilişkide bulunduğumuz tüm tarafların menfaatlerini her zaman için koruduğumuzu açıkça gösterir, güvenlerini ve saygılarını kazanırız. Herkese karşı açık, anlaşılır ve doğru bilgiler verir, verilen bilgiler doğrultusunda hareket ederiz. Ne söylediysek onu yaparız. Bu sebeptendir ki eleştiriler ve sorular bir çok firmanın aksine bizi size yakınlaştırır.

 

Çankaya Gold Ailesi olarak ismimizden benliğimize yansıyan gülümsemenin ve pozitif enerjinin, siz müşterilerimize yansıması bizim olmazsa olmazımızdır. Bu yüzdendir ki; ürünlerimiz ile kendinizi mutlu hissetmeniz ve hayata gülen gözlerle bakmanız için, her biriniz ile ayrı bir titizlik ile ilgileniyoruz.

Saygılarımızla


cankayagold_

Çankaya Gold Group